Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Benaş Madencilik A.Ş

Firmamız, grup şirketlerimizin maden sahasından ALPİNTÜRK markası ile üretilen bentonitin uygun koşullara gelmesini temin ederek kedi kumu üretimi yapılmaktadır.

Fabrikamızda çok çeşitli koku katkılı ve çeşitli tane boyutlarında kedi kumu üretilmektedir. Firmamızın kedi kumu markası BONCUK’un yanısıra diğer firmalara ait markalara da dolum işlemi yapılmaktadır.

Farklı ambalaj çeşitleriyle big-bag ile veya dökme olarak da satışımız söz konusudur. Özellikle yurtdışı satışlarımız dökme ve big-bag ile gerçekleştirilmektedir.

 
Boncuk Kedi Kumu

Kedi kumu markamız BONCUK yüksek su emme ve topaklanma özelliklerine sahiptir. 5 lt. ve 10 lt.’lik ambalajlar halinde satışa sunulmaktadır.

Ürünümüzün içeriği tamamen doğal olup herhangi bir kimyasal madde içermez. Kullandığımız koku sağlayıcı ajanlar gıda sektöründe kullanılan insan ve hayvan sağlığına zararlı herhangi bir materyal içermez. Yüksek emme kapasitesi ve topaklanma ise tamamen bentonitin özelliğinden kaynaklanmaktadır.

Koku seçeneklerimiz, Pudra, Marsilya Sabunu, Lavanta ve Papatya şeklindedir. Diğer yandan BONCUK Ürünümüzde ilave olarak Akti Karbon’lu kedi kumu seçeneği de bulunmaktadır.

Whatsapp
Benaş Madencilik
Benaş Madencilik
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?